Ankara!lı Bloggerlar ile Kadınlar Günü Kutlaması @Raspberry Nail Spa

IMG_2924

IMG_2926

Herkese merhaba! Öncelikle geçmiş kadınlar gününüzü kutlarım. Umarım çok güzel bir gün geçirmişsinizdir! Biz bu özel günü Ankaralı Bloggerlar ile beraber çok keyifli bir şekilde Raspberry Nail Spa’da kutladık. Etkinliğe sevgili Ankara Etkinlik bizi davet etti, organizasyon Mia Organizasyon tarafından yapıldı. Bu keyifli etkinlik ise Çayyolu’nda bulunan Raspberry Nail Spa’da gerçekleşti. Bu özel günün muhteşem fotoğrafları ise bitanecik Zeynep’imiz, Larien Digital tarafından çekildi. Bir kez daha sonsuz teşekkürler hepinize!

IMG_2927

Her bir ayrıntı özenle hazırlanmıştı. İkramlar ise hem çok sağlıklı hem de çok lezzetliydi, bayıldım!

IMG_2928

IMG_2930

Hem bir çok faydalı bilgiler öğrendik, hem de blogger arkadaşlarımızla çok keyifli sohbetler ettik. Zeynep’in şahane çekimleriyle biz.. Gerçekten harika fotoğraflar çekiyor!

IMG_2933

Mekan o kadar şıktı ki her bir detayı fotoğraflamak istedim. Çok ince düşünülmüş ayrıntılar mevcuttu. Ferah ve şık, iç açıcı olması en sevdiğim özelliklerden!

IMG_2934

ICTTR (International Coaching Training Merkezi) den gelenler Asuman Köksal ve Arzu Köksal  tarafından yapılan ‘Kadına dair herşey LIFE STYLE söyleşi’ sohbeti yaptık. Kadın- erkek ilişkilerine dair işe yarar bilgiler edindik! İletişim önemli 🙂

IMG_2939

Ve son kare de toplu fotoğrafımızdan gelsin istedim. Benim günüm bu şekildeydi. Siz nasıl geçirdiniz? Kendinize değer verin, sevin, yakıştırın. Siz çok özelsiniz!!

Bu davete katılmamızı sağlayan canım Ayşegül (Ankara Etkinlik)’e bir kez daha sonsuz teşekkür ediyor ve çok öpüyorum! Sevgiler..  

Bu yazı da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir