Coffee Carnaval

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Selam! Şu sıralar ülkemizde ve dünyada o kadar kötü şeyler oluyor ki, haberleri izlememek, tüm bu olup bitenlerden kaçmak istiyorum. Bir yandan da çalışmam gereken sınavlar var tabii.. Kafamı dağıtacak şeyler yapmaya ihtiyacım var. İlk olarak buraya yazı yazmak, içimi dökmek istedim bir nebze. Her yerde bu kadar kötü şeyler olurken bir yandan da kendi hayatlarımıza devam etmek zorunda olmak gerçekten çok acı. Keşke yapabileceğimiz bir şey olsa. “Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun.” demiş Hz.Ali. Ben de, çoğumuz gibi sadece bunu yapabiliyorum malesef. İnsanlık her geçen gün tekrardan ölürken, o insanlara bu “insanlık dışı” olayları duyurmaya çalışıyoruz, üzülüyoruz, ağlıyoruz hep birlikte…

Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset

Hepimizin bildiği bu üzücü olayları bir kenar bırakıp, güzel şeylerden bahsetmek istiyorum biraz da. Biliyorum hepimizin artık iyi şeyler duymaya ihtiyacı var. Şimdi bu fotoğrafların çekildiği yere ve güne gelelim isterseniz!

Processed with VSCO with hb1 preset

Geçtiğimiz günlerde Ankara’dan çok güzel bir festival geçti! Aylardır beklediğimiz Coffee Carnaval geldi, ışık hızıyla bitti ikle. 2 gün süren bu etkinlikte iyi kahveye, müziğe, fotoğrafa, her şeye doyduk. Aslında bir yenisi olsa yakında, fena olmazdı dimi? Merak etmeyin olucak!:) Artık Ankara’da da iyi şeyler daha çok tekrarlanacak, tekrarlanmalı.

Processed with VSCO with hb1 preset

Her ne kadar iki gün boyunca da instastory’de her anımı paylaşmaya çalışsam da, her şeyi yansıtamayacağım kesin. Bir de küçük bir vlog çekip youtube’a yükledim bile. Onu da haal izlemediyseniz buradan izleyebilirsiniz. Eh kanalıma çoktan abone olmuşsunuzdur değil mi ama?:))

Processed with VSCO with hb1 preset

Ankara Palas’ta gerçekleşen Coffee Carnaval, Ankara’nın ruhuna eskiye dönük şeyleri de hissettirdi hepimize. Muhteşem bir kalaalık vardı her iki günde de. Eh bazen bu kalabalık biraz sıkıcı olmadı değil. O anlarda ise kendimizi ahçeye atıp çekimler gerçekleştirdik. Festivalin ikinci gün fotoğraflarını da ir sonraki yazımda yükleyeceğim. Şimdilik kendinize iyi bakın. İyi haberler alacağımız günlerin gelmesi dileği ile, hoşça kalın! 🙂

Processed with VSCO with hb1 preset

Kazak: Çilek Sokak

Etek: Pull&Bear

Çorap: Penti

Çizme: DKNY

Şapka: Ali Express

Bu yazı da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir