Jean on Jean Akımı

IMG_1705 (1)

IMG_1706 (1)

 Herkese merhaba! Yine bir trend ile karşınızdayım. Son günlerde sıklıkla karşımıza çıkan “jean on jean” akımı yani kotu kot ile kombinleme pek bir moda oldu. Hal böyle olunca ben de kendi yorumumu katmadan duramadm. Bir cafe açılışına giderken tercih ettiğim parçaları sizlerle paylaşmak istedim.

IMG_1707 (1)

Aslında bu akımı uygulamakta geç bile kaldım. Dürüst olmak gerekirse kendime yakıştıramamıştım. Uygun parçalarım yok, kombinleyemem diye düşünüyordum. Ama önce bir deneyip görmek lazım değil mi? Siz siz olun denemeden karar vermeyin! Bazen yüzüne bile bakmadığımız şeyleri üzerimizde gördüğümüzde fikrimizi değiştirebilir. Ben çok yaşadım yani, siz de yaşamışsınızdır değil mi? O yüzden bi deneyin, gözünüzle görün, öyle karar verin. 🙂 Gömlek cebimde bulunan minik düğmeleri Kızılay-Erdoğan düğmeden aldım. Arkasına çengelli iğne geçirince oldu mu sana broş :)) Bu kombinde benim asıl göz bebeğim ise kemerim! Gördüğüm günden beri aşk yaşıyorum 

IMG_1708 (1) (1)

Bu arada gittiğim davetten de bahsetmek istiyorum. Ankara-Yaşamkent tarafına açılan Karameli Cafe&Bakery ne bir cafe ne de bir restorant. Aslında her ikisini de barındırıyor desem yeridir. Büyük bir organizasyon alanı var üst katında. Özel günleriniz için bire bir yani. Özel pasta siparişleri de alıyorlar. Üstelik bugün deneme şansı bulduğumuz bazı kuru pasta ürünlerinin unsuz/yağsız gibi seçenekleri de mevcut! Bu kısmı beni sevindirdi. Böyle olmasına rağmen ise lezzetinden hiçbir şey kaybetmemişlerdi!

IMG_1708 (1)

Kombin dışında kendimden bahsedecek olursam, şuan son bir finalim kaldı. Yarın bitiyor! Sonrasında ise önce ev sonra tatiiiiill :)) Tatil rotam belli aslında. Birkaç gün sonra duyurup sizden önerilere açık olacağım, aranızda gidenler vardır. Dinlemeyi çok isterim! Şimdilik benden bu kadar, kendinize iyi bakın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere! 

IMG_1709 (1)

IMG_1710 (1)

IMG_1711

IMG_1712

Kot Gömlek/Jean Shirt: Mavi

Etek/Skirt: Pull&Bear

Ayakkabı/Shoes: Calvin Klein

Çanta/Bag: Vakko

Kemer/Belt: Mango

Bu yazı da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir