Kahve Aşıkları

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Herkese merhaba! Bu yazımda sizi Ankara’nın henüz yeni olan mekanlarından Federal Coffee ile tanıştırmak istedim. İstanbul, Adana ve İzmir(çeşme)’de şubeleri olan Federal sonunda Ankara’ya da geldi! Biz de çok geçmeden ziyaret edelim dedik. Kahvelerine zaten diyecek söz yok. Ben en çok dekorasyonu övmek istiyorum. Tek kelime ile bayıldım!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bu kadar bayıldım ve her köşesinde fotoğraf çekilmeden dönmedim. Ama hepsi siz daha iyi tanıyın, görün diye! :)) Gider gitmez kendime bir “cold brew” söyledim. Bu sıcaklardan benim en yakın arkadaşım oldu kendisi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Beyaz dövme bu sıralar çok hoşuma gidiyor. Nereden aldığımla ilgili de çok soru aldım. Ben Ortaköy’ün ara sokaklarındaki takıcılardan birinden aldım. Şans eseri denk gelmiştim, iyi ki kalmışım. Üstelik ben pek kalıcı olacaklarını düşünmüyordum fakat 4 gündür kolumda ve bozulmadı. Her gün duş alıyor olmama rağmen!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Çekim yaparken dergiler arasında ODTÜ Gastronomi Topluluğunun çıkardığı dergiye denk geldim. Onlarla gurur duyup, bir poz vermeden olmaz dedim. Kesinlikle onları takip etmelisiniz. Çok güzel şeyler yapıyorlar. Bu tercih döneminde bizim okula gelmeyi düşünenler varsa, topluluklar açısından çok şanslı olacaklarını söyleyebilirim. Tabii bununla sınırlı değil, birçok açıdan “iyi ki geldim” diyeceksiniz. 🙂 Sorularınız olursa mail yada mesaj yolu ile iletebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Üst:/Top: Pull&Bear

Pantolon/Trousers: Cadde Butik (Ayvalık)

Ayakkabı/Shoes: H&M

Bu yazı da ilginizi çekebilir

4 yorum

  1. Bu mekan gerçekten bir Harika☺ Tavsiyeniz üzere bu akşam eşimle gittik. Ankara’da böyle bir yer olduğuna inanamadik . Teşekkürler Ezgi ☺

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir