Kırmızı!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Herkese merhaba! Yaklaşık 1 ay önce sitemi yeniledim. Bütün postlarımı yeni siteye taşıdım. Uğraşması oldukça zor ama bir o kadar da heyecanlıydı benim için. Sizlere de yeni bir yazı yazmadan duyurmak istemedim açıkçası. araya tatiller de girince iş uzadı maalesef. Size anca seslenebiliyorum. Buraya yazmayı çok özledim doğrusu. O zaman yeni siteme hepiniz hoşgeldiniiizz!! Umarım hep birlikte çok güzel vakit geçiririz ve birlikte keyif alırız. Heyecanıma ortak olan herkese buradan kocaman teşekkür ediyorum!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bayramın 3. günü şehre dönünce İstanbul’da kalan son birkaç günümü gezmeye ayırdım ve gördüğüm kadarıyla buralar hiç de boş değildi. Kalabalığa ve trafiğe inanamadık desem yeridir 🙂

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Hadi artık kombine geçelim! Çoğunuzun bildiği gibi mango yaz başı güzel bir indirim başlatmıştı, üzerimdeki çizgili üst indirimden  payıma düşen parçalardan oldu. Omuz detayları gerçekten çok hoş! Patlayan kırmızı over size pantolonum ise gezmek için gittiğim Ayvalık’ta şans eseri şirin bir butik buldum. Gezinirken gördüm ve kaçırmak istemedim. Oldukça güzel parçalar var, bakmak isterseniz instagram adı cadde_butik_cadde olarak bulabilirsiniz.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kombinimi son zamanlarda zevkle giydiğim ve birçok kişiden de soru aldığım ayakkabım ile tamamladım. Hemen hemen bütün mağazalarda bulabileceğiniz bu modeli ben Marjin’den aldım ve gayet memnun kaldım.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tatilden sonraki ilk postum olduğundan bronz bir ben var karşınızda. Bu yaz pek yanamadım geçen yazlara göre. Sizce nasıl peki yeterli mi dersiniz? Ben genelde daha bronz olma peşindeyim de :))

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bu arada şu  sıralar kendimden bahsedecek olursam 1,5 aylık bir Ankara maceram olacak maalesef yaz okulundan dolayı. Yarın yola çıkıyorum ve Ankara yazın çok daha korkunç! Ne yapalım, başa gelen çekilir! bu post birazcık da güzel  İstanbul’uma veda oldu. Güzel manzarasında çektiğimiz kareleri umarım beğenirsiniz!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Benden şimdilik bu kadar! Tekrardan yeni siteme hoş geldiniz. Burada güzel şeyler paylaşmaya devam edeceğiz. Umarım keyfime ortak olursunuz. Sizi seviyorum! <3

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Üst/Top: Mango

Pantolon/Trousers: Cadde Butik (instagram: cadde_butik_cadde )

Ayakkabı/Shoes: Marjin

Çanta/Bag: Nine West

Bu yazı da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir