Simli Etek

 

SAMSUNG CSC

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba! Umarım herkes çoook iyidir. Burayı o kadar çok boşladım ki kötü hissetmeye başladım artık. Post at Ezgi, hadi Ezgi dedim durdum. Aslında aktif olamamamın sebebi fotoğraf makinemin bozulmuş olmasıydı. Tamirden geldikten sonra da model değişikliği yaptım. Haliyle işler uzadı. Ama artık buralarda olacağım. Koskoca yaz su gibi aktı gitti yine hemencecik. Doyamadan gitti değil mi? Hatta Ankara’ya kış yavaştan geliyor sanki, gündüzler normal olsa da akşamlar buzz 🙂 Hazır bahardan kalma ol güneşli bir hava varken çekim zamanı geldi, dönüş vakti diye düşündüm.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Biliyorsunuz ki metalik-simli etekler son zamanların vazgeçilmezlerinden oldu. Aslına bakarsanız yalnızca eteklere değil, birçok parçada görmek mümkün bu akımı. eh ben de süsü püsü sevdiğimden, sevdiğim bir trend oldu. Bu eteği de alakasız bir zamanda Ayvalık’ta gezerken rastgele girdiğim bir butikten kaptım! Bu butiği instagram’da @cadde_butik_cadde kullanıcı adı ile bulabilirsiniz.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bu çekimde severek kullandığım bir başka trend ise choker kolyeler! Bu kolyeler 90’larda karşımıza çıkmıştı ilk kez.Genelde mom jean ve ol,salaş kıyafetlerle ‘asi! bir duruş sergiliyordu o zamanlar. Şu sıralarda gerek sokak modasında gerek defilelerde oldukça kullanılan bir trend. Oldukça farklı tasarımlarla hayatımıza giren choker kolyelere ilk başlarda alışamamış olsam da şu anda severek kullanıyorum. Özellikle omuz dekolteli veya derin V yakalı parçalarla çok güzel duruyor bence. Düz basic bir tişörtle bile kullandığınızda bile oldukça farklı bir görünüm yaratıyor.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bana çok sorulan ve bahsetmek istediğim bir diğer konu da bu çekimde kullandığım gözlüklerim. Aldığımdan beri severek kullandığım bu modeli AliExpress’den sipariş etmiştim yazın başında. İyi ki de etmişim diyorum! Hem modeli hem de rengi dolayısıyla en sevdiğim gözlüğüm oldu kendileri. Yanlış hatırlamıyorsam 5$ gibi oldukça makul bir fiyatı vardı. Yalnız orijinal ürün olmadığından kullanılması ne kadar doğru bilmiyorum ama ben kullanıyorum. Siz bu konuda hassassanız tercih etmeyin derim.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Benim anlatacaklarım bu kadar şimdilik. Sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Bana aşağıda yorum bırakmayı unutmayın. Kombinin detaylarını en altta bulabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Üst/Top: Addax

Ceket/Jacket: Mavi

Etek/Skirt: Cadde Butik

Ayakkabı/Shoes: Stradivarius

Çanta/Bag: Terkos Pasajı

Gözlük/Sun Glasses: AliExpress

Bu yazı da ilginizi çekebilir

3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir