Siyah Jean

 

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Herkese merhaba! Sonbaharı artık iyice hissetmeye başladığımız bugünlerde ben de sonbahar tonlarıyla dolu bir çekim yaptım! Biliyorsunuz ki son zamanlarda Koton markası ile “siyah jean” modası oldukça trend bir hale geldi. Her zaman kurtarıcı renk ve parçalar olarak gördüğümüz siyah parçalar zaten hep hayatımızdaydı aslına bakarsanız.

SAMSUNG CSC

Siyah jean kombinleme seçeneği çok geniş olan bir parça ve gerek üzerinize giydiğiniz bir blazer ceketle gerek de aksesuarlarla ister ofis şıklığına isterseniz de spor bir kombin haline getirebilirsiniz. Ben de üzerimdeki bu kayık yaka omuz dekolteli üst ile spor bir kava yakalamayı tercih ettim.

SAMSUNG CSC

Bir önceki yazımda da bahsettiğim ve severek kullandığım choker ile de stilimi tamamladım. Eh havalar da soğumaya başladığına göre çok sevdiğim bordo-kahve rujları da günlük kullanıyorum artık!

SAMSUNG CSC

Şimdi biraz da üzerimdeki parçalardan bahsedeceğim. Bu ürünler Nama Life isimli markadan. Kendilerinden bahsetmem gerekirse toptan-perakende sektöründe geçmişi olan bir firma. Bunun yanı sıra sosyal medya ve internet üzerinde satışlarına da başlamışlar. Fiyatlarının oldukça uygun olduğunu ve güzel parçalar ürettiklerini söyleyebilirim. Eğer incelemek isterseniz www.namalife.com adlı siteden ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın!

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Üst/Top: Nama Life

Jean: Nama Life

Ayakkabı/Shoes: Stradivarius

Bu yazı da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir